יזמות

תמיד חלמת להקים משהו משלך? הגיע הזמן להפוך חלום למציאות!

הגיע הזמן להפוך חלום למציאות, התחנה. בשיתוף תכנית המאיץ ליזמות של PresenTense  מטפחים ומכשירים יזמים צעירים על מנת שיוכלו להוציא לפועל את הפרויקטים החברתיים, העסקיים או הטכנולוגיים שלהם, זאת על ידי תמיכה מקצועית וליווי אישי.  

הגיע הזמן להפוך חלום למציאות!

מרכז הצעירים בשיתוף תכנית המאיץ ליזמות של PresenTense  מטפחים ומכשירים יזמים צעירים על מנת שיוכלו להוציא לפועל את הפרויקטים החברתיים, העסקיים או הטכנולוגיים שלהם, זאת על ידי תמיכה מקצועית וליווי אישי. היזמים עוברים הכשרה מקצועית קבוצתית במשך שישה חודשים במהלכה כל יזם מלווה אישית על ידי מנטור מהקהילה החברתית/עסקית בלוד. בתכנית לוקחים חלק 18 יזמים עם פרויקטים חברתיים ועסקיים מתחומים שונים, אשר נבחרו מתוך עשרות מועמדים שהגישו את מועמדותם.

 

התכנית אורכת כשישה חודשים, ומורכבת מהאלמנטים הבאים:     

  • סמינרים מקצועיים ודפי עבודה - סמינרים מקצועיים, תיאורטיים ופרקטיים, הדרושים ליזמים בכדי להוציא את הפרויקטים לפועל. בין הנושאים: כתיבת תקציר מנהלים, בניית אתר האינטרנט בצורה האפקטיבית ביותר וכו'. עם סיום של כל שלב מגישים היזמים החברתיים דפי עבודה המסכמים כל נושא.

  • שולחנות עגולים - חלק גדול מהצלחתו של היזם היא האמונה שהקמת המיזם היא דבר מציאותי,‫ ולכן חשוב לנו שהיזמים יפגשו בתחילת דרכם יזמים אחרים שעברו את אותו התהליך. השולחנות העגולים הם מפגשים עם יזמים שהקימו פרויקטים שונים, אשר מספרים את הסיפור האישי שלהם בנוגע לנושאים רלוונטיים לשלב בו נמצאים היזמים.

  • קבוצות עבודה - אנו יוצאים מנקודת הנחה שלכל אחד מן היזמים יש המון מה ללמוד מחבריו לתכנית. במהלך התכנית מחולקים היזמים לקבוצות עבודה מצומצמות, הנפגשות בזמנם החופשי לעבוד במשותף על נושאים העומדים על הפרק.

  • ליווי אישי - במהלך המאיץ כל אחד מן היזמים מקבל ליווי אישי על ידי מנטורים. מנטור- מתנדב בשיא דרכו המקצועית שפוגש את היזם לפחות שעה בחודש וחונך את היזם ברמת המאקרו - הרמה האסטרטגית.

  • ערב ההשקות - בסיום התכנית מתקיים ערב מיוחד, בו חושפים היזמים את הפרויקטים עליהם עבדו במהלך החודשים האחרונים בפני הקהילה כולה. לערב זה מוזמנים מאות אנשים מן הקהילה הרחבה, וביניהם שותפים, מתנדבים ומשקיעים פוטנציאליים. הערב הוא שילוב בין יריד ססגוני לבין ערב יוקרתי שמתקיים במתודולוגיה ייחודית ומלאת אנרגיה.

תכנית יזמות חברתית / עסקית בשיתוף PresenTense

התחנה עם ערבית_edited.png

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו 

  • Facebook - White Circle

כל הזכויות שמורות ל"התחנה - מרכז הצעירים בלוד"